Klimatyzacja - STALVENT

Klimatyzacja

Czym jest klimatyzacja?

Klimatyzacja to proces podczas którego powietrze w budynku poddawane jest obróbce. Zabiegi techniczne na dostarczanym do pomieszczenia powietrzu zapewniają określone parametry – temperaturę czy wilgotność. Zadaniem klimatyzacji może być zapewnienie dobrych warunków dla użytkowników (klimatyzacja komfortu). Konieczność klimatyzowania może być ważna ze względów technologicznych (klimatyzacja przemysłowa). W przemyśle farmaceutycznym lub spożywczym mówimy o klimatyzacji pomieszczeń czystych.

Klimatyzację użytkownicy kojarzą najczęściej z chłodzeniem powietrza, jednak prawdziwa klimatyzacja zapewnia zarówno chłodzenie jak i podgrzewanie powietrza oraz nawilżenie, osuszenie i oczyszczanie zanieczyszczeń.

Zapewniamy profesjonalne usługi, które są związane z montażem klimatyzacji. Zajmujemy się również serwisem klimatyzacji, który jest szczególnie ważny i wymagany. Aby klimatyzacja była sprawna i spełniała swoje obowiązki musi być regularnie serwisowana. Doświadczona kadra naszych pracowników w szybki, sprawny i dokładny sposób przeprowadzi serwis klimatyzacji w Państwa pomieszczeniach.