Rekuperacja - STALVENT

Rekuperacja

Rekuperacja

Wymagania w zakresie warunków technicznych, jakie muszą spełnić budynki nowe, budowane po 2021 roku lub poddawane generalnemu remontowi obiekty użytkowe, są obecnie dość restrykcyjne. W związku z tym Inwestorzy zobligowani są do stosowania takich rozwiązań, które zapewnią optymalną energooszczędność i sprawią, że budynek będzie w znacznie mniejszym stopniu oddziaływał na środowisko naturalne. Nic dziwnego, że w ostatnich latach rekuperatory powietrza zyskały na popularności i wiele osób chętnie decyduje się na montaż właśnie tego systemu.

Rekuperacja – ekologiczne rozwiązanie do Twojego domu

System rekuperacji to ekologiczne rozwiązanie, które cenione jest za liczne zalety. Przede wszystkim jest to mechanizm, który umożliwia stałą wymianę powietrza w budynku na świeże, w dodatku ogrzane. Jak to możliwe? Po prostu energia z powietrza usuwanego jest wykorzystywana do ogrzania tego pobieranego z zewnątrz, co w dłuższej perspektywie czasu oraz ogólnym rozliczeniu jest korzystne zarówno pod względem ekologicznym, jak i ekonomicznym. Ponadto, system ten wyposażony jest w filtry, które usuwają zanieczyszczenia – zyskujemy tym samym pewność, że oddychamy czystym, wolnym od smogu powietrzem. To zdecydowanie lepsza alternatywa niż otwieranie okien, szczególnie zimą. Użytkownicy doceniają też fakt, że dzięki temu rozwiązaniu nie muszą martwić się nie tylko o przeciągi, ale też o to, że w sypialni, salonie, kuchni czy pokoju dziecięcym pojawią się nielubiane owady – muchy oraz komary.

Rekuperator powietrza – montaż

Jeżeli decydujesz się na instalację systemu rekuperacji, to koniecznie powierz montaż doświadczonym fachowcom ze Stalvent. Od lat zajmujemy się wdrażaniem tego typu rozwiązań w domach Klientów i kompleksowo realizujemy nasze usługi. Możesz więc liczyć na to, że stworzona infrastruktura doskonale sprawdzi się w swojej roli, a urządzenia ją tworzące dobrane zostaną tak, aby były optymalną odpowiedzią na potrzeby mieszkańców. Nie wahaj się więc i już dziś skontaktuj się z nami w celu zamówienia usługi montażu. Zapraszamy!